Stawiamy na elegancję

Wizytówką mężczyzny są dzisiaj nie tylko wyczyszczone i obcięte paznokcie oraz ogolona twarz czy przystrzyżone włosy. Od mężczyzny wymagamy, aby miał nienaganny strój, ponieważ przydaje mu on powagi i nadaje tego „czegoś”, co naprawdę nie każdy mężczyzna posiada. Elegancki ubiór jest wymagany w dzisiejszym świecie nie tylko na wielkich bankietach czy przyjęciach firmowych, ale również na co dzień, w pracy, podczas spotkań biznesowych czy nawet na randce. Ładnie ubrany mężczyzna zawsze zyskuje w oczach kobiety, pokazuje jej bowiem, ile dla niego znaczy.

Najlepsze rozwiązanie

Oczywistym jest, że najlepsze garnitury to te garnitury szyte na miarę (np. Sartorial Group), a do nich oczywiście nieodzowne koszule szyte na miarę. Krawiectwo męskie w ostatnich latach zanikło na rzecz ubrań pochodzących z sieciowych sprzedaży, jednak tego rodzaju ubiór zawsze był najbardziej ceniony, był wizytówką oraz największą dumą mężczyzny. Żaden mężczyzna nie mógł obejść się bez uszytego właśnie dla siebie garnituru.

Garnitur na wesele

Chociaż przyjęć weselnych nie brakuje, to jednak zanikła moda na kupowanie na to wydarzenie specjalnego, szytego na miarę garnituru. Ten aspekt dotyczy również samego pana młodego, który najczęściej również rezygnuje z ubrań szytych na miarę na rzecz tych kupionych w jednym czy drugim sklepie z garniturami. Pytaniem więc pozostaje, jak ważnym dla dzisiejszych młodych par jest ich wizerunek, na ile wyceniają też wartość swojego wspólnego wizerunku.

2 thoughts on “Stawiamy na elegancję

  1. Jako przedstawiciel męskiej części populacji zgadzam się: mężczyzna powinien chodzić w garniturze, ale nie dla nikogo innego, jak tylko dla siebie i swojego dobrego samopoczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *