Modny mężczyzna

Moda męska przestaje być tematem tabu; coraz więcej mężczyzn chce być dzisiaj postrzeganym jako eleganccy panowie, mający dryg do biznesu czy piastujących wysokie, dobrze płatne stanowiska. Wielu z panów doszło do wniosku, że elegancja w męskim wydaniu nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie, jest poważana nie tylko w środowisku zawodowym, ale także towarzyskim. Kobiety coraz częściej przywiązują uwagę do wyglądu mężczyzny i sposobu, w jaki się ubiera. Jednak znalezienie indywidualnego stylu wśród popularnych sieciówek nie jest proste.

Co lubią kobiety?

Jak się okazuje, niezmiennie na pierwszym miejscu króluje garnitur; panowie w garniturach z miejsca kwalifikowani są jako ludzie sukcesu, piastujący poważne, wysokie oraz dobrze płatne stanowiska. Najczęściej jest to zgodne z prawdą, ponieważ zwykle wykonywany zawód wymaga odpowiedniej oprawy, czyli tak zwanego dress code. Ale także w codziennym stroju ważne jest to, jak jest skomponowana dana stylizacja, czy poszczególne elementy pasują do siebie oraz jakie dodatki zostały wykorzystane.

Odzienie wierzchnie

Jednym z elementów stroju, na jaki kobiety zwracają szczególną uwagę są kurtki męskie, które dzisiaj występują chyba we wszystkich możliwych kombinacjach oraz kolorach. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach, aby okrycie wierzchnie nie było całkowicie przypadkowo założonym ciuchem; nie powinno się na przykład zakładać eleganckiego płaszcza do adidasów, nawet, jeśli jest to tylko wyjście po bułki do sklepu.

2 thoughts on “Modny mężczyzna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *